Budzenie się w nocy i poty a antykoncepcja hormonalna

Witam, w poprzednim cyklu wzielam jednego dnia dwie tabletki antykoncepcyjne (Bonadea), nastepnie nie robilam przerwy po tym opakowaniu tylko od razu zaczelam drugie opakowanie tabletek, jednakze od tamtego momentu gdy wzielam dwie jednego dnia miewam co okolo 4 dni nocne poty, budze sie w nocy, jest mi strasznie goraco i czuje, ze jestem lekko spocona. Czy tak sie dzieje przez to co zrobilam czy moze miec to inne podloze? Pozdrawiam!

Witam! Jednorazowe przyjęcie dodatkowej tabletki antykoncepcyjnej nie powinno spowodować działań niepożądanych które Pani opisuje. Mogą wiązać się one natomiast z infekcją czy zaburzeniami funkcji tarczycy.