Burczenie w żołądku na wysokości żeber

Witam mam pewien problem dotyczący chyba zoladka dziwnie burczy mi w zoladku i na wysokości zeber po lewej stronie gdy siedze z podkurczonym brzuchem lub gdy leze zaczyna mi się ciężko oddychać i mam zawroty glowy , miałem podrażniony przełyk nie moglem nic jesc teraz już jest lepiej ale mam wlasnie problem z tym oddychaniem byłem u laryngologa powiedział ze jest wszystko ok ze to chyba ze strony zoladka 2x byłem na izbie przyjęć odeslali mnie z kwitkiem, co to może być

Aleksander Ropielewski

Trudno mi to stwierdzić bez możliwości przeprowadzenia badania dlatego sugeruję kontakt z lekarzem rodzinnym, który zadecyduje o ew. konieczności konsultacji gastrologa. Z opisu objawów podejrzewam dyspepsję lub chorobę wrzodową.