Wrzody żołądka i kłucie w brzuchu u 23-latka

witam mam 23 lata chcialabym sie dowiedziec co moze oznaczac od pewnego czasu czuje klucie albo w lewym albo w prawym zebrze z boku przewaznie tak sie dzieje kiedy dlugo siedze albo leze na boku bol jest krotki i trwa tak 15 min raz kuje i przestaje i znowu kluje . dzisiaj od rana kulo mnie lewe zebro, az do lopatki a wieczorem kiedy zjadlam kolacje dosc duza kulo mnie po prawej co to moze byc ??? chcialam powiedziec ze mam wrzody zoladka wykryto ze mam bakterie pylori cos takiego ..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nasileniem choroby wrzodowej. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.