Kłucie za lewym uchem na szyi

Witam , moj problem to klucia za lewym uchem na szyi . Jest go ból jakby ktoś wbijał gorącą szpilke który jest bardzo dokuczliwy . Szczególnie czesto klucie sie jak leże na lewym lub prawym boku , natomiast rzadziej kuje jak leże na plecach z głową do góry . Jak chodzę to również częstotliwość klucia sie zwiększa i ne ma tu jakiegoś schematu , raz kluje co 3min a raz uklucie jest co 30 min . Czy brać jakieś maści przeciwbólowe czy iść do specjalisty . Pozdrawiam serdecznie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Bez badania można jedynie zgadywać.