Silne kłucia w różnych częściach ciała w nocy

Od 2 dni w nocy mam silne klucia w ciele jakby igle ktos mi wbijal tak sa silne ze az krzycze i placze pierwszej nocy bylo to uklucie w macicy i lewym jajniku w rece i piersi dzisiejszej pod zebrami i z tylu w plecach i od jakiegos czasu mam szim w glowie uszach o ciagle chce mi sie spac dziekuje za odpowiedz

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, niestety nie można postawić diagnozy. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze postępowanie. Pozdrawiam.