Ciężki oddech i kłucia pod żebrami

Witam mam 30 lat o 3 lat borykam sie z ciezkim oddechem i kluciami pod zebrami szczegolnie objawia sie to jak jade samochodem. Od pewnego czasu gdy siedze sam w domu ciezko mi sie oddycha mam uczucie jak bym odplywal. Boje sie jezdzic sam samochodem a jestem kierowcom zawodowym. Bretwieja mi rece i jezyk odczuwam ciagle napiecie.co moze mi byc to wszystko zaczelo sie po ciezkiej sytuacji rodzinnej

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało charakterystyczne i konieczne jest przeprowadzenie badania i najpewniej badań dodatkowych. Sugeruję kokntakt z gastrologie i neurologie, ponieważ objawy moga wyikać z zaburzeń neurologicznych lub przewodu pokarmowego.