Zapalenie pęcherza, kłucie pod żebrami, zaburzenia snu

od pewnego czasu dostaje jucie pod żebrami z prawej strony albo zapalenie pecherza oras cierpna mi rece a w nocy sniom mi sie głupoty ciagle sie boje ze sie cos stanie

Witam. Opisane objawy mogą mieć podłoże psychogenne. Proszę zastanowić się czy w ostatnim czasie nie towarzyszył Pani/Panu nasilony stres który przyczynił się do uwypuklenia tego rodzaju dolegliwości.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisie zawarła Pani liczne objawy, które najpewniej nie są ze sobą związane. Opisane kłucie z prawej strony może być konsekwencją nerwobólu, schorzeń przewodu pokarmowego, wątroby czy też pęcherzyka żółciowego. Drętwienia kończyn górnych to najpewniej wynik schorzeń kręgosłupa. A propos koszmarów sennych - mogą mieć one wiele przyczyn, jeśli jednak bardzo Panią męczą sugeruję konsultację ze specjalistą psychiatrą. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem pierwszego kontaktu.