Uczucie kłucia w klatce piersiowej i problemy z oddychaniem

Od kilku dni kluje mnie w klatce piersiowej z prawej strony w okolicach piersi , bol czasem jest a czasem go nie ma , czesto ciezko mi zlapac oddech a przy mocnym wdechu boli wlasnie w tym miejscu , nieraz nie boli kilka godzin a nieraz caly czas , nie moge spac , jestem chory , mam angine , biore antybiotyk , mam goraczke i nie ukrywam ze mam sporo stresu , mialem tez tak w zeszlym roku , okolo tygodnie moze dluzej bol byl identyczny a potem ustal , tez byl stres natomiast zadnej choroby .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli opisane objawy związane są z występowaniem nasilonego stresu, to objawy najpewniej mają tło psychogenne. Sugerowałabym zatem, by spróbował Pan zredukować stres a objawy powinny ustąpić.