Suchość w ustach, cierpnięcie rąk i rak oraz duszności

witam mam26lat i od pewnego czasu dostaje suchosc w buzi cierpniecie rąk i twarz oras uczucie dusznosci i lek ze o najbliszych oras snen ze gupoty mi sie sniom jak sobie z tym poradzic

Witam. Opisuje Pani objawy, które są charakterystyczne dla stanu napięcia, przeżywanego stresu. Są reakcją organizmu na coś, co stanowi dla Pani trudność do pokonania. Proszę przypomnieć sobie, w którym momencie życiowym, w jakiej sytuacji pojawiały się te reakcje. O tych reakcjach warto by było porozmawiać z psychologiem, psychoterapeutą, po to, aby zrozumieć własne zachowanie, rozwiązać sytuację, sprawę, problem. Bowiem nierozwiązane problemy skutkują stresem, lękiem czyli suchością w ustach, cierpnięciem rąk, twarzy, duszności, itd. Pozdrawiam

Proszę się skontaktować z lekarzem psychiatrą i/lub psychologiem. Po badaniu, wywiadzie i obserwacji będą oni mogli postawić diagnozę i zaproponować odpowiednie leczenie (psychoterapię być może z farmakoterapią). Zaburzenia lękowe, somatyzacyjne o podobnych- jak opisane przez Pana- objawach najlepiej leczy się psychoterapią.

Witam... proszę zapytać o to lekarza rodzinnego: Pani objawy mogą mieć różne podłoże, proszę więc zacząć od rozmowy z lekarzem rodzinnym. Pozdrawiam.