Co znaczy ten ciężki oddech i omdlenia?

Witam. Mam 21 lat. Od dluzszego czasu czuje klucie w lewej stronie klatki piersiowej. Czesto machodzacy nagle bez przyczyny. Szybko sie mecze i mam czesto bardzo glosny i ciezki oddech. Rowniez czesto dretwieje mi lewa reka i nazekam na nudnosci. Z tego powodu rowniez juz mialam omdlenia. Lekarze wykryli u mnie nierowne bicie serca niestety na nastepna wizyte musze dlugo czekac a to juz ciagnie sie niestety latami. Co takie objawy moga oznaczac ? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Czy był holter ekg? Sadze ze warto jest udac się do lekarza rodzinnego i wykonać zapis ekg aby moc coś więcej powiedzieć oraz wykonać podstawowe badania z krwi