Omdlenia i zanik widzenia oraz zespół Barlowa

Niedawno zemdlalam. Usłyszalam pisk, straciłam wzrok na 15 sekund, po czym straciłam przytomnośc. Gdy ja odzyskalam zwymiotowalam i sie poplakalam. Poczulam zmeczenie i zasnelam. Dzis sytuacja sie powtorzyla. Zauwazylam czarne wielkie plamy, ktore zlaly sie w jedna wielka. Przestalam widziec na 3 minuty, nie stracilam przytomnosci. Oblaly mnie zimne poty i zdretwialy mi rece. Dłonie były lodowate... co to moze oznaczac? mam zespol barlowa, z niedomykalnoscia.

Kolejne omdlenia poprzedzone zaburzeniami widzenia; wskazane wykonanie EKG, może też HOLTER EKG i HOLTER ciśnieniowy ;
morfologia, elektrolity: Na, K, Ca, Mg, żelazo
hormony tarczycy TSH, FT4, ATPO
Zespół BARLOWA czyli wypadania płatka zastwaki dwudzielnej=mitralnej serca, częsty u młodych kobiet > mężczyzn.
Towarzyszą mu często zaburzenia naczynioruchowe, elektrolitowe,
Często też MIGRENA i TĘŻYCZKA. Zaburzenia krazenia mózgowego i zawroty głowy
Ważne regularne posiłki i sen, sport regularny ale nie wyczynowy, sulementacja magnezu i potasu, czasem też żelaza.
Pozdrawiam