Nadciśnienie, nadkomorowe zaburzenia rytmu serca, omdlenia

WITAM mam 21 lat od ponad dwoch lat mam stwierdzone nadcisnienie ,nadkomorowe zaburzenia rytmu serca oraz omdlen omdlenia ustapily w ostatnim czasie sie nie pojawily.natomioast w tamtym tyg przebywalam na odziale kardiologii z powodu dlugo utrzymajacej sie tachykardii,podczas wielogodzinnej rejestracji ekg metoda telemetryczna bez istotnych zaburzen rytmu serca tachykardia zatokowa .w 24 godzinnym monitorowaniu ekg holtera zajestrowano miarowy rytm zatokowy z srednia czynnoscia komor 108/min max

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w powyższym opisie nie zawarła Pani pytania, do którego mógłbym się odnieść. Proponuję zastosować się do zaleceń, które otrzymała Pani podczas ostatniego pobytu. Jeżeli występują jakiekolwiek dolegliwości proszę zgłosić się do lekarza.