Co mogą znaczyć bóle w różnych częściach ciała?

witam od dłuższego czasu zmagam sie z bólami po całym ciele jakby mięśnie kości ciężko opisać ból ma charakter kłucia..drugi problem to kłucie miedzy łopatkami i czasem w klatce piersiowej zazwyczaj podczass naciągania mięsni a czasami mimowolnie nie zależnie od ruchua także ból szyi z przodu jakby krtani czasem w środku a czasem na zewnatrz szyi..

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.