Bóle kręgosłupa w okolicy lędźwiowej i między łopatkami i bólami karku

Witam, mam 21 lat. Od października zmagam się z bólami kręgosłupa w okolicy ledzwiowej i miedzy łopatkami i bólami karku. Podczas gdy pobolewa mnie kark mam szumy w uszach i tak jakby ucisk głowy. Miałem robione tk, rtg i rezonans i wykazało, że wszystko jest w normie. Mam siedzącą prace, ale staram sie gimnastykować, nigdy nie miałem wypadku, ani urazu kręgosłupa. Specjaliści u których byłem nie wiedzą od czego może się tak dziać. Proszę o pomoc bo jest to bardzo przeszkadzające..

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza neurologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie,