Od jakiegoś czasu mam bóle w klatce piersiowej

Mam 20 lat, 170 cm wzrostu, waga to 58 kg. Od jakiegoś czasu mam bóle w klatce piersiowej, po lewej stronie w różnych miejscach. Ból nasilił się w ostatnim tygodniu, pojawiły się problemy z oddychaniem tzn. nie mogę wziąć głębokiego oddechu. Ból w klatce opiszę jako kłujący, uciskający. Kilka dni temu pojawił się on również w plecach, trwało to przez około dzień, teraz boli sama klatka. Trafiłam do szpitala, zrobili mi badania: EKG serca kilka razy, badania krwi, RTG klatki piersiowej. Wszystko wyszło w normie. Odesłali mnie do domu już dwa razy stwierdzając bóle na tle nerwowym. Czy to na pewno jest to? Bardzo się martwię, bo na prawdę mam ogromne problemy z oddychaniem.

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.