Bóle podbrzusza, okolic żołądka oraz klatki piersiowej

Witam Mam 23 lata. Miałam dzisiaj okropne bóle w trzech miejscach jednoczesnie: podbrzusze, okolice żołądka oraz klatka piersiowa. Był to ból ostry i przeszywający, trwajacy kilka sekund ale powtarzajacy się kilkakrotnie. Taki ból w klatce piersiowej już u mnie wystepował jednak w tych trzech miejscach rownocześnie to dla mnie nowość. Teraz kiedy usiadlam ostry ból przeszedł jednak nadal odczuwam lekkie kłucie. Czy może być to niebezpieczne i do jakiego lekarza powinnam się udać?

do lekarza rodzinnego celem rozpoczęcia diagnostyki - objawy mogą występować przy kilku jednostkach chorobowych - należy przeprowadzić kilka badań żeby je wykluczyć.