Dlaczego mam bóle w klatce piersiowej w wieku 20 lat?

Witam, Mam 26 lat 170 i ok 68kg Mój problem obiawia się bólem w klatce piersiowej takim jakby skurczem ciepłem który czuje az w brzuchu ciężki oddech mam uczucie ciężkich nóg bezzsennosc gdyż te uczucia obawiają się głównie w nocy a do tego jest uczucie klocia w różnych miejscach ciała szczególnie na lewej stronie pleców i napady lękowe nie wiem czy jest to spowodowane słabym snem gdyż sypiam po 3h ostatnio mam lekka głowę dotego od czasu do czasu czuje taki jakby ucisk w lewej ręce jakby dretwiala mierze ciśnienie to wydaje się okej ok 125/93 do tego 74 uderzenia serca nie wiem już co robić byłem u kardiologia prywatnie zrobił mi badanie holterem i stwierdził, że wszystko jest ok i super proszę o pomoc bo to przecież nie jest normalne

Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego, zlecenie badań dodatkowych. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.