O czym mogą świadczyć częste bóle głowy, żołądka, wzdęcia oraz uczucie przemęczenia?

Witam. Od roku miewam dziwne bóle brzucha. Są one kłujące w różnych miejscach jednak zawsze dotyczy to prawej strony. Zaczynaja sie pod zebrami w dół az do biodra. Są częste ale trwają sekunde jakby ktos wbił igłe. Kiedy w czasie uklucia dotkne brzuch wyczuwam w tym miejscu ból, nagle czuje i slysze przelewanie, jakby coś zmieniło położenie i ból znika.Mam częstomocz, czeste bóle głowy, bole żolądka, wzdęcia i straszne przemeczenie. Wszystkie wykonywane badania wychodzily dobrze, usg, morfologia, mocz ogolny i takze posiew. Lekarze rizkladaja rece. Co to moze byc i jakie badania jeszcze zrobic?

Zaburzenia dyspeptyczne, bóle , wzdęcia, do dalszej diagnostyki;
Zdrowa dieta , bez cukrów, bez słodkich napojów, mało mącznych.
Konieczna pełna konsultacja , ocena stanu ogólnego, wyników badań labor, USG brzucha Ważna zdrowa dieta, bez cukrów, regularny sen, spokój... Zależy jakie inne schorzenia i objawy kliniczne ... Jakie wyniki badań? Pozdrawiam