Co oznaczają bóle w okolicy żeber?

Od dwóch lat Bole na całej długości od zebra do zebra. Ból przy ucisku pod mostkiem. Uczucie omdlenia, mdłości. Brzuch wzdęty, obrzekniety jak opalka. Odbicia. Nadmierne gazy. W środku jakbym miała jakieś kulki z powietrzem. Sssnie w żołądku. Po zjedzeniu brzuch jeszcze bardziej wzdety. Od niedawna doszły poranne bóle jelit i toaleta gdy zjem coś słodkiego wieczorem. Rozgnistsjscy ból w dołku podstawowym. Zgaga często po zjedzeniu lub wypiciu czystej wody

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu i być może zleconym usg będzie można coś więcej powiedzieć.