Bóle i wzdęcia brzucha, ucisk w żebrach

Witam Od 3 lat miewam bóle brzucha, nabrzmiewanie brzucha(miesnie tzw 6ciopak chce wycisc mi zebra z klatki piersiowej), uczucie cisnienia w oczach, swiatlowstret, mety, czeste bóle glowy, napady goraca,oslabienie organizmu, zawroty glowy, raz napad padaczkowy (wzieli mnie wtedy do szpitala) miałem juz robione echo serca, gastroskopie 2 razy, kolonoskopie i nic nie stwierdzono.Kregoslup przeswietlony i wszysko ok.czy to moze byc neuroborelioza?? mialem narazie badanie elisa 16 igg i 6,5 igm??

Może warto zmienić diete, wykluczyć surowe mleko, ograniczyć mączne i chleb; Zdrowe posiłki regularne; regularny sen i rozsądna gimnastyka bez forsowania mięśni brzucha
Spokój i relaks.
Pozdrawiam