Kłucie w okolicach serca, drętwienie kończyn i spadek wagi

Witam. Od jakiego czasu czuje kilka razy dziennie silne klocie w okolicach serca ostatnio promieniowalo az do gardla i strasznie zrobilo mi sie slabo. Dretwieja mi rece i nogi czesciej niz zwykle. 8 miesiecy temu z 67kg spadlam na 49 i nie moge przytyc. Jestem oslabiona i rozdrazniona co to moze byc? Dodam jeszcze ze klucie pojawia sie tez pod lewymi zebrami. Dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie badania określające stan pacjenta.