Dyskretnie mniejsza przejrzystość okolic kąta przeponowo-sercowego
Witam. prosze o wyjasnienie wyniku. Dyskretnie mniejsza przejrzystosc okolic kata przeponowo sercowego, w celu wykluczenia patologii tej okolicy, koniecznie wykon.zdjecia p-bocznego. Robilam rtg klatki piersiowej. Czasami ciezko mi oddychac i czuje czasami klucie w piersiach nad pod piersiami w klatce ale to mija, jestem osoba tez nerwowa i jak tylko sie zle czuje to odrazu ciezko mi oddychac jest mi slabo, boje sie ze sie nie obudze, caly czas wymyslam sobie choroby

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Sugeruję tak jak napisał radiolog wykonanie zdjęcia bocznego. Gdyby było prawidłowe wskazana jest konsultacja psychologiczna.
Pozdrawiam.