Co znaczą zrosty w kątach przeponowo-sercowych?

witam,takie rtg-zageszczenia zapalno-niedodmowe w dolnym biegunie wneki prawej. pola plucne bez zmian ogniskowych z cechami przewleklego niezytu oskrzeli.serce ze zrostami okolokoniuszkowymi.przepona w zrostach, zrosty w katach przeponowo- sercowych. prosze mi wyjasnic o co chodzi? mam 68lat

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie są dolegliwości ? Jaki powod badania? Konieczne zestawienia wyniku z bezpośrednim badaniem klinicznym , proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie