Co oznacza wynik RTG płuc 34-latka?
Proszę o interpretację wyników rtg zagęszczenia okolooskrzelowe przywnekowo obustronnie. Gorne bieguny wnek zagęszczanie. Pola płycie bez zmian ogniskowych. Jamy opłacone wolne. Serce w normie

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne zestawienie powyższego wyniku z danymi klinicznymi proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie