Co oznacza wynik badania RTG palca u stopy?
Dostalem wynik rtg palca duzego stopy prawej podaje co w opisie zdjecia . Zmian pourazowych nie wykazano Drobne nadzerki na granicach torebki stawowej w stawie miedzy papiczkowym pozapalne szpara stawu zwezona Staw MTp1 prawidlowy

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczne zestawienie powyższego wyniku z danymi z wywiadu klinicznego proszę koniecznie udac Się do lekarza zlecającego powyzsze rtg