O czym świadczy wynik badania TK 25-latki?
Witam dostałam wynik tomografi komputerowej . Drobne zwapnienia/osteofity w okolicy więzadeł żółtych na poziomie L3-S1, największe na poziomie lewej na poziomie L5-S1. Na poziomie L5-S1 tylna przepukliny krążka międzynarodowego uciekająca worek pionowy. Na poziomie L4-L5 dyskretne wypuklenie krążka międzynarodowego. Co to może oznaczać???

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne jest zestawienie powyższego wyniku z bezpośrednim badaniem lekarskim proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego powyzsze badanie