Kołatanie serca u 21-letniej osoby

witam mam 21 lat, mam klopoty z kolotaniem serca biore tabletki concor 1.25 , od jakiegos czasu mam chwilowe klucia w sercu bardziej na dole mozna powiedziec pod piersia trwa to chwile ale uczucie jest takie jakby ktos mi igle wbijal i ja zabieral chwilami jest troche bardzo to silne pozatym odczuwam w plecac jakby kolke czuje migotanie serca ale to przez chwile i to po lewej stronie okolice lopatki i przestaje .. prosze o pomoc

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Warto wykonać pełną diagnostykę kardiologiczną najprawdopodobniej włącznie z echokardiografią. Można także zwrócić uwagę na kręgosłup piersiowy i ewentualny ucisk na korzenie nerwowe.