Ca decutale invasium nos g2 ng2 u 58-latki

Witam U mojej mamy 58 lat stwierdzono ca decutale invasium nos g2 ng2 .wielkość 11mm. Lekarz wykluczył przerzuty do węzłów chlonnych pluca bez zmian, usg brzucha bez zmian ginekologiczne bez zmian. Proszę o interpretację wyników. Jakiego leczenia można się spodziewać i co oznacza Nos nie potrafię znaleźć. ..

Szczegóły proszę omówić z onkologiem prowadzącym , ja mam za mało danych , aby wypowiedzieć się co do planowego rodzaju leczenia , zż