Całkowite usunięcie endometriozy w bliźnie po CC

Witam. właśnie jestem po zabiegu usunięcia endometriozy w bliźnie po c. cięciu. Chciałam zapytać, czy na podstawie badania usg można stwierdzić, czy została ona całkowice usunięta, bądź czy nie ma jej w narządach rodnych. Jakie są kolejne etapy leczenia? Badzo źle reaguję na tabletki hormonalne (antykoncepcyjne)- migrenowe bóle głowy, stany depresyjne, itp.

Wielce Szanowna Pani ! Badanie USG zawsze jest tylko badaniem dodatkowym. Jeżeli ma Pani Migreny , to hormony można stosować tylko wyjątkowo. Ponadto myślę, że po usunięciu endometriozy z blizny pooperacyjnej nic nie trzeba robić. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa