Carcinoma planoepitheliale g1

prosze o tlumaczenie carcinoma planoepitheliale g1 glebokosc nacieku do 1 mm miejscami jajnik 1-wszy fibroma ovarii jajnik 2-gi corpora albicantia jestem po operacji usuniecia macicy + przydatki. serdecznie dziekuje pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Rak płaskonabłonkowy o dużym stopniu zróżnicowania komórek rakowych. Opis nie jest pełny ale wydaje się że choroba jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju i rokowanie jest dobre. Zmiany w jajnikach nie budzą niepokoju (ciałka białawe i włókniak).