Infiltratio carcinomatosa, Carcinoma planoepitheliale

Bardzo bym prosiła o interpretacje nazwy rak migdałka podniebiennego INFILTRATIO CARCINOMATOSA CARCINOMA PLANOEPITHELIALE g2

Rak migdałka-chyba Pani rozumie?! INFILTRATIO CARCINOMATOSA CARCINOMA PLANOEPITHELIALE - OZNACZA , ZĘ NASTAPIŁ NACIEK NOWOTWORU PŁASKONABŁOWEGO! Nie wiem skad , bo za malo wiem o chorobie! Mozliwe , że chodzi o rozsiew (naciek okolic) z tego właśnie raka?! zż Proszę wszystko wyjasnić z onkologiem prowadzącym , zż