Carcinoma planoepitheliale kreatodes G2

Witam, mój tata dostał dzisiaj wyniki badania histopatologicznego: Carcinoma planoepitheliale kreatodes G2 [M-8071/3] Infiltratio carcinomatosa fragmenti musculi skeletici [M-8010/3]. Proszę o przetłumaczenie nazwy oraz danych zawartych w nawiasach. Jakie są rokowania tego typu raka?

Bardzo wiele zależy od zakresu (radykalizmu) operacji - nie ma tego w opisie! Jesli rak zostal wyciety z marginesem tkanek zdrowych rokowania są dobre , zż