Cechy bioelektryczne snu dobrze wyrażone w postaci fal ostrych

2,5 latek TK wynik ok, eeg głowy "zapis w stanie snu głębokiego.cechy bioelektryczne snu dobrze wyrażone w postaci fal ostrych wierzchołkowych , K kompleksow oraz dobrze widocznych wrzecion snu. na tle czynnosci podstaw. w calym zapisie kilkakrotnie rejestruje sie wystepujace w sposób napadowy uogólniony serie srednio i wysokonapiec. fal ostrych , współwystepuj. z zespolami fala ostra-sporadycznie iglica- fala wolna o ampl. do 235uV i czasie trwania od 1-6 sekund, FS bez wplywu na zapis".

Witam. Zapis eeg w każdym przypadku powinien być interpretowany w kontekście bezpośredniego badania klinicznego i prezentowanych przez pacjenta objawów - zdarza się bowiem że pacjenci z poważnymi zaburzeniami neurologicznymi mają prawidłowe eeg i na odwrót. Proszę zgłosić się do specjalisty neurologa.