Cechy bioelektryczne snu - fale ostre wierzchołkowe, wrzeciona snu - wyrażone

Proszę o interpretację wyniku EEG 2 letniego chłopca. Badanie wykonano w czasie snu dziennego. Cechy bioelektryczne snu- fale ostre wierzchołkowe, wrzeciona snu -wyrażone. Na tym tle kilkakrotnie zarejestrowano w okolicy centralno -skroniowej obustronnie, poj.i grupy fal ostrych, z. fala ostra fala wolna o ampl. do 450 uV. Zmiany te wykazują tendencję do uogólnionej synchronizacji. Fs miernie nasila te zmiany. Orzeczenie: Zapis ze zmianami zlokalizowanymi i uogólnionymi. Z góry dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Badanie Powinien ocenić specjalista neurolog w odniesieniu do stanu klinicznego. Proszę zatem udać się z dzieckiem do specjalisty.