Chodzenie po przekrętażowym złamaniu kości

witam jestem po przekretazowym zlamania kosci plytka dhs i czterema srubami minelo 3 miesiace czy moge juz zaczac chodzic o jednej kuli jak stoje natej nodze to juz mnie nieboli mam 34lata

3 miesiące to zwykle czas na wykonanie kontrolnego badania rtg z oceną zrostu. Zwykle po tym czasie można już chodzić z częściowym obciążaniem ale zależy to od obrazu rtg i oceny ortopedy leczącego.