Cholesterol i jego pochodne, glukoza, endykronologia u 9-latki

Prosze o interpretacje wynikow krwi mojej 9letniej siostry: Wyniki krwi CRP 27 – 7 Kwas moczowy – 418 Triglicer. – 2,01 Enzymy: Alk. Phos. – w normie AST (GOT) – 102 ALT (GPT) – 145 g-GT – 71 Seg. Gran. , Eos, Mono, Lympho – w normie Stab. Gran. – 4 Myeloz. – 1 Endokrynologia: FSH 2- 0,2 Prolactin – 1,9 SHBG – 21 DHEA – 1,3 Leptyna – 86,6 Insulina- 135,8 mlU/I Hematologia, Cholesterol i jego pochodne, glukoza, endykronologia w normie, mocznik tez

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki powinien ocenić specjalista endokrynolog dziecięcy.