Chore przydatki a tabletki antykoncepcyjne

witam biore tabletki antykoncepcyjne madinette lekarz kaze mi je brac z powodu chorych przydatkow na ktore lezalam w szpitalu zamiast miesiaczki mam plamienia i to nawet do 2 tygodni czy to normalne?
ponad rok temu

Jeżeli jest to początek brania tabletek to niestety plamienia są normalne nawet przez pierwsze 3 miesiące.Po tym czasie , jeżeli plamienie nie minie trzeba pokazać się u lekarza na kontrolę. Pozdrawiam DK