Choroba Charcota Mariego Tootha u dziecka

Witam mam córcie u której zdiagnozowana chorobę charcota mariego tootha , miała badany gen p22 i niewykluczoną i nie potwierdzono tej choroby córcia nie chodzi i ma słabsze rączki choruje również na niedoczynność tarczycy ma bardzo dobre czucie choć powinna go niemieć w tej chorobie wcześniej chodziła przestała jak miała 2 latka obecnie ma 6 lat byliśmy na badaniach w warszawie u najlepszych neurologów .Czy jest jakiś lekarz który pomógł by naszej córce zdiagnozować chorobę ?pozdrawiam asia

Magdalena Mroczek

Chorobą Charcot-Marie-Tooth zajmują się lekarze w Instytucie Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej w Warszawie.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z kliniką genetyki klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie specjaliści są w stanie ustalić często bardzo rzadkie choroby genetyczne.