Choroba Duhringa a odpowiednia terapia

Witam choruje na chorobe Duhringa od kilku lat. Czy leczenie biorezonansem moze mi pomoc? Czy moze istniej lek za granica który jest w stanie choc troche mi pomoc? Świąd jest bardzo dokuczliwy.

Choroby Duhringa nie leczy sie rezonansem!
Zmiany ustepuja niemal calkowicie po zastosowaniu lekow takich jak dapsone lub disulone i diecie bezglutenowej.
Prosze nie zwlekac z rozpoczeciem wlasciwej terapii.