Chowający się do środka sutek przy bliskości

Witam.Mmam takie pytanie.Od jakiegos czasu mam problem z prawym sutkiem..w czasie bliskosci z mezem,prawy nie reaguje jak lewy,tylko chowa sie do srodka,albo tylko kawaleczek staje,w takim sensie ze dookola staje a sam srodek sutka sie chowa...co moze byc przyczyna i jak mam sobie pomoc?mam 20 lat.

Taki objaw należy koniecznie poddać weryfikacji. Najprościej wykonać badanie palpacyjne u doświadczonego lekarza i usg sutka. W naszych warunkach - najszybciej w poradni onkologicznej.