Chrosty ropne na ramionach i plecach

mój problem to chrosty ropne na ramionach i plecach mam 28 lat wstydzę się iść do lekarza używam już wszystkich możliwych kosmetyków jak sobie pomóc ,może jakieś leki ????

Witam,
jezeli chce Pani pozbyc się swojej przypadłosci sugeruję wizytę u lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej.Proszę się nie obawiać ,po obejrzeniu zmian dostanie Pani zapewne odpowiednie zalecenia i receptę do zrealizowania w aptece.
Jeżeli jest Pani aż tak wstydliwą osobą, może Pani udać sie na konsultację do lekarza kobiety.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.