Chrypa od 5 miesięcy u 5-latka

Od ponad miesiaca moj 5-letni syn ma chrype,ktora zalega mu w gardle. Najwiecej ma jej po nocy,odkasluje ja,w ciagu dnia tez jest podobnie,ale jest mniej tej wydzieliny. Osluchowo jest w porzadku. Martwi mnie to 'bo nie wiem jaka jest tego przyczyna. Przez mysl przeszla mi mukowiscydoza. Prosze o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.