Chrypka, bolesność gardła a wynik morfologii krwi

Witam, dokucza mi ostatnio chrypka i lekki ból gardła. Podaję wyniki badań: leukocytoza 5970 segmenty 60% limfocyty 33% monocyty 6% OB 3 CRP 6 ASO <200 jednostek. Czy te wskaźniki są prawidłowe?

Aleksander Ropielewski

Są to parametry, które w Pani sytuacji klinicznej nie budzą niepokoju. Aby jednak udzielić pełniejszej odpowiedzi potrzebowałbym przeprowadzić badanie przedmiotowe i mieć możliwość oceny pełnych wyników badań krwi.