Zapytaj lekarza

7 2 2 , 8 8 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Chrypka od urodzenia - jak sobie z nią radzić?

Witam, nie wiem co już robić z moim głosem. Aktualnie mam 25 lata, Mam ciągłą chrypę, zmiana tonacji głosu w 1 zdaniu. Generalnie mój głos nawet jak byłem dzieckiem był " dziwny " więc nie uważam, że jest to efekt mutacji. Zachrypnięty Cichy głos. Urodziłem się wcześniakiem i oddychałem przez rurkę. Byłem u laryngologa mówił mi, że mam strasznie zachrypnięty głos, zbadał mnie ale wyszło, że wszystko jest dobrze. Byłem u Foniatry,laryngologa.Miałem Endoskopie robioną kamerką przez nos.Wszystko "Podobno w najlepszym porządku" Co mam robić? Przez mój głos mam problem z nawiązywaniem znajomości. Proszę o Pomoc kontakt do lekarza,który zajmie mnie moja sytuacja. Potrzebuje konkretów proszę o pomoc. Ciężko nawiązać kontakt z kimś ,jak ktoś ma Cichy głos w tych czasach Proszę o pomoc
MĘŻCZYZNA, 25 LAT 6 dni temu

Wskazania do prostowania przegrody nosowej

Nikt z nas nie ma idealnie prostej przegrody nosowej. Czasem jednak skrzywiona przegroda znacznie utrudnia codzienne funkcjonowanie. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są wskazania do prostowania przegrody.

Po pierwsze chcę Ci pomóc bo po to jest lekarz. Po drugie muszę Cię dokładnie zbadać i długo porozmawiać. Bardzo ważny jest dokładny wywiad lekarski a pro po twojego życia od dnia poczęcia do dnia dzisiejszego. Ważne są badania Twojego profilu hormonalnego, nawyków, upodobań, orientacji seksualnej itd....Są kliniki w Polsce, które operacyjnie zmieniają barwę głosu. Po prostu przyjedź.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy