Chrząkanie po usunięciu migdału u dziecka

Witam, mój 4letni syn 2,5 tg temu miał usuwany 3 migdał i podcinane boczne, przed zabiegiem bardzo często pochrząkiwał, myslałam że to minie po zabiegu. Nietsety chrząkanie wróciło z podwójna siłą. Nie wiem czy udać się z tym problemem do laryngologa? Proszę o poradę.

Poczekaj jaszcze 2 tygodnie do pełnego wygojenia się gardła po zabiegu. Sprawdźcie u operatora czy nie drażni go w gardle jakiś fragment pozostałości migdałka po zabiegu.Potem udajcie się do psychologa lub przestańcie zwracać uwagę na to chrząkanie. To może być tick nerwowy z którego kiedyś wyrośnie.