Co podać dziecku, które chrząka?

Syn 6 lat od pewnego czasu chrząka i pomrukuje. Jest to bardzo uciążliwe. Pediatra powiedziała, ze to tiki i przepisała magnez. Niestety nie ma efektów i chrząkanie nadal się utrzymuje. Syn często ma chrypkę, oraz katar.Często choruje na oskrzela. Gdzie powinnam udać się , aby pomóc dziecku? Dziecko jest pod opieką psychologa i pedagoga ze względu na stwierdzoną afazję.

Wszystkie wymienione objawy sugerują rozpoznanie przerośnięte go trzeciego migdałka. Laryngolog musi to ustalić na podstawie prostego badania. Jeżeli potwierdzi moje podejrzenia migdałek należy usunąć jeszcze przed jesienią, która sprzyja nasileniu problemów. Taki zabieg trwa pięć minut. Po godzinie dziecko idzie do domu. Dr.K.Jach 669074760.