Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy choroby laryngologiczne mogą wynikać z powodu trzeciego migdałka?

Witam.Mam 4,5 letnią córkę.Od 2 lat ciągle choruje.Zapalenie oskrzeli,anginy.Obecnie jesteśmy od tygodnia w Istebnej w szpitalu.Corka miała badania krwi i moczu a dziś laryngologa.Ma zabiegi inhalacji celowych. Od roku chodziłam po laryngologach bo zauważyłam objawy 3 migdałka.W efekcie leczenia przerósł.Usluszlam że po miesiącu podawania kropli do nosa udać się do laryngolog i ustalić wycięcie go.Jednak czy możliwe jest że choroby te są jego przyczyny?.Córka kaszle przy zmęczeniu ,bieganiu .corobic
KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu

Co to jest chrapanie?

Chrapanie to powszechna przypadłość. Czy wiemy jednak, na czym tak naprawdę ono polega i skąd się bierze? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Wymieniła Pani prawie wszystkie cechy przerostu migdałka. Brakuje tylko zapaleń ucha, głuchoty i alergii. Jeżeli migdałek jest rozpoznany należy go jak najszybciej usunąć, ponewaź jesienią dolegliwości się nasilą. Ja zabieg wykonuję natychmiast po rozpoznaniu, zanim dojdzie do powikłań. Taki zabieg trwa 5 minut, po godzinie dziecko idzie do domu!
pozdrawiam. Dr.K.Jach 669074760.

Laryngolog i chirurg plastyczny. Wojewódzki konsultant do spraw laryngologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy