Płyn w uchu po usunięciu migdałka

Witam, mam problem z 6 letnim synem, 1,5 roku temu miał wycięty trzeci migdał bez drenażu uszow, syn zawsze miał problem z zatkanym nosem, od listopada pojawiła sie w uszach woda i syn bardzo słabo słyszy, po badaniu wyszlo tez ze migdał dorósł, antybiotyk nie pomógł, przez 5 dni jeździliśmy do Kajetan na inhalacje dzisiaj wynik prawe ucho ok w lewym nadal woda, kolejna wizyta w marcu, czy powinnam tak długo czekać, wycięcie migdałka ponowne w maju, co powinnam teraz zrobic, nadal niedoslyszy

Inhalacje i antybiotyk nie pomogą na odrost trzeciego migdałka. Ktoś źle go usunął, Prof. Skarżyński nie ogarnie sam wszystkiego, nie wszystkich dopilnuje.Postarajcie się dotrzeć prywatnie do profesora i przedstawcie Mu Wasz problem! Coraz więcej mam sygnałów z Polski,że na renomie Pana Prof. Skarrzyńskiego lekarze z Kajetan robią swoje prywatne interesy. I nie zawsze lege artis. Pokażcie Panu Profesorowi moją odpowiedź.