Spanie z otwartymi ustami u 5-latka

Dzień dobry mój 5,5 letni synek śpi z otwartą buzia.czy można temu jakoś zaradzić by podczas snu oddychać tylko przez nos? Dodam że 2 lata temu przeszedł zabieg usunięcia 3 migdałka.Do jak również miał paracenteze.do dnia dzisiejszego ma problem z cisnieniem w uszach, zbiera mu się plyn i jesteśmy pod ciągła obserwacja laryngologa

Ktoś schrzanił pierwszy zabieg i odrósł trzeci migdałek u dziecka. Zmieńcie ośrodek, usuńcie dziecku odrost migdałka i dajcie mu wreszcie żyć spokojnie bez chorób.!