Chudnięcie i wypadanie włosów. Co oznaczają wyniki badań?

Kilka miesięcy temu schudłam 8 kilo, zaczęły mi mocno wypadać włosy, chorowałam też na mięczka zakaźnego. Postanowiłam zrobic badanie krwi, ale wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień. Proszę o interpretacje wyników: WBC 3,6, NEUT 1,7, NEUT% 47,4, LYMPH 1,38, LYMPH% 38, MONO 0,4, MONO% 11, EO 0,12, EO% 3,3, BASO 0,01, BASO% 0,3, RBC 4,19, HGB 7,3, HCT 34,7, MCV 82,8, MCH 1,7, MCHC 21, RDW-SD 36,1, RDW-CV 12,2, PLT 168, PDW 12, MPV 10,1, P-LCR 26,6, PCT 0,17.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Uwagę zwraca obniżone stężenie leukocytów oraz obniżone stężenie i odsetek granulocytów obojętnochłonnych. Ponadto ma Pani znaczną niedokrwistość.

Nieco podwyzsżony jest odsetek monocytów, jednak stężenie wyrażone w liczbach bezwzględnych jest prawidłowe.

Opisane objawy oraz skłonność do zakażeń, mogą być skutkiem zaburzeń w obrazie krwi. Konieczna jest niezwłoczna wizyta u lekarza, diagnoistyka przyczyn i leczenie.

Pozdrawiam